| anonim_4396 a întrebat:

sad. Ieri am dat un test la geometrie pe care ni l-a anuntat cu o saptamana inainte iar eu l-am facut de nota 5. L-am lasat pe ultimul moment iar acum regret si nu stiu cum sa-i zic tatalui ca voi lua o nota proasta mai ales ca el a avut incredere in mine...multumesc!

1 răspuns:
| Lolly184 a răspuns:

Pai zic sa astepti pana primesti rezultatele de la test si daca este chiar o nota mica.ii zici sa nu se supere, dar se mai intampla cateodata sa fii obosita sau ca nu te`ai simtit bine...si ca ai luat o nota mica. Eu nu il cunosc pe tatal tau si nu stiu cum ar reactiona. Dar spune`i ca data viitoare vei lua o nota mai buna, si ca nu vei mai lua note asa proaste.