| mihaamihaa98 a întrebat:

Hey, TPU

Ieri am fost la o inmormantare, si na noi copii am mers intr-un grup si m-am pus langa un baiat pe nume Sebi. El s-a uitat la sotia decedatului, la nepoata decedatului si la cele 2 fiice. apoi dintr-o data a vazut negru in fata ochilor. picioarele i sau inmuiat.si a lesinat. Nu stiti care a fost cauza? El nea mai spus ca timp cat nu era constient la vazut pe barbatul decedat intr-un pat cu lenjeria verde.si totul negru in jurul lui:XScuzati categoria dar nu am stiut ce sa pun

3 răspunsuri:
| Nimikdspus a răspuns:

Hei poate i s-a facut rau si delira sau poate ii era ruda apropiata decedatului si la afectat moartea lui

| Nimikdspus a răspuns:

Fundaa?

| dulcenina_3159 a răspuns:

Buna... nu am nici o idee, poate chiar la afectat moartea barbatului. Totul este posibil.