| lVlad a întrebat:

Ieri la scoala la ultima ora am avuit mate, doar ca doamna a venit in casa si si-a lasat toate cacaturile ei(poseta, telu etc)si plecat afara.Niste colegi mai "curojosi" s-au pozat cu telefonul ei si au pus-o pe fundalfrustrated.Ea o venit o luat toate si plecat.

A doua zi (azi) a venit plina de nervi(deci bufnea nu alta) o scazut "acuzatilor" 3 puncte la purtare si la restul 1.
Are dreptul ca sa imi scada nota la purtare desi nu eram prezent la scoala?(adica cand cu faza cu telefonul)

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu vas fi ascultat pe toti, as fi dat note mici, o lucrare de control din ce nu vam predat.
Cum e posibil sa se umble in telefonul meu? sau mai rau?
daca umblau in catalog? toti sunteti de vina trebuias a nu ii lasati, sau sa ii turnati cel putin
din cauza la 2 3 prostii, suferiti toti.
asa va trebuie, sa va fie invatare de mintehappy

| Jigsaw a răspuns:

Ce pumni in cap i-aş da.

| ana233 a răspuns:

Daca s-a enervat in halul asta incat voua, nevinovatilor, sa va scada la toata clasa 1 punct la purtare si alora 3 puncte, inseamna ca s-a suparat foarte tare.La nervi esti in stare sa faci orice.Nu-i corect sa-ti scada nota la purtare, dar altceva nu stiu daca ai putea sa faci ca sa nu-ti mai faca asta.Rabdare si mult noroc!

| impresivepanda a răspuns:

laughing)) Ce prosti is colegii tai.Si ce o rezolvat acum? S-or ales cu ceva? Nu.Atata doar ca vo invinovatit pe toti.