| Didi908 a întrebat:

imi cade parul foarte multtt i fiecare zi peste 20 de fire! nu am incercat nici un remediu/masca sau altceva... Acum vreau sa stiu niste sfaturi pentru caderea parului... nu vreau raspunsuri stupide/ceva care sa nu funcitoneze!
Vreau un tratament care sa dea roade si sa fie bun! funda

2 răspunsuri:
| Pufuu a răspuns:

Eu imi tineam mai mereu parul prins in coada si de aceea imi cadea mult par. si pana la urma, m-am tuns. :p

| DenisH a răspuns:

Eu stiam ceva sa nu iti pice parul. Inainte sa faci dus te faci in cap cu ulei de masline, stai asa cam 10 minute, dupa aia te bagi la dus te speli pe cap.Si dupa ce iesi te faci cu spirt pe par. pare scarbos dar cred ca merge. BaftA!