| Ciresikaaa a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema.imi cade parul si nu stiu de cecrying
Tin sa va anunt ca am tinut si un regim si atunci sa fi eliminat ceva vitamine?
Ce sa fac sa nu mai imi cada?
Nu vreau raspunsuri : sa ma duc la farmacie si sa cer ceva ca am incercat,
Ceva leacuri daca stiti?
Ce vitamina iti trebuie pentru caderea parului?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa te alimentezi corect si echilibrat (cu fructe, legume, lactate de buna calitate in fiecare zi). Asta este singurul remediu eficient. Daca cumva ai tinut o cura dezechilibrata, incorect urmarita de medic, o sa dureze 6-8 luni pana o sa se vada rezultatele bune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o treaba serioasa daca iti cade parul... mai bine faci niste analize de cancer sau te duci la medicul de familie si ii spui ce fel de regim ai tinut...