| CoCaCoLa a întrebat:

Hey TPU
imi dati va rog niste idei de povestire in rama despre ce sa fac ca nu am nici o idee despre ce sa povestesca, dar stiu cum se fac povestirile in rama dati-mi va rog doar niste idei
fundita

3 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Poti sa faci o povestire despre niste copii care sunt in tabara si povestesc despre toate taberele din anii trecuti si toate aventurile pe care le-au avut impreuna
winking

| geograful a răspuns:

Poti sa povestesti despre niste batrani care povestesc aventurile lor din tinerete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi...Ai pus acceasi intrebare de 8 ori scrisa altfel. Potoleste-te! Nu umple TPU cu aceeasi intrebare de 8 ori :-)