| BoomBoomToxic a întrebat:

Imi este frica crying
Joia trecuta am chiulit cu 2 colege de la toate orele. le-am spus asta doar la cele de mai incredere fete din clasa.mama unei colege care stie(ca am chiulit) a vorbit cu doamna la tel. si doamna i-a zis ca un parinte i-a zis ca eu cu alea 2 fete am chiulit... Si doamna i-a spus mamei colegei mele in detaliu ca am fost in parc si dupa aia am fost nu stiu unde.si chiar asa este.Si doamna i-a spus mamei colegei mele ca maine la scoala o sa ne certe.si doamna cand se enerveaza rau ii se umfla vena in gat, face ochii mari si nu clipeste mai deloc. mi-e fricaaaa.mentionez ca stem clasa a 4-a... ce sa fac? funda + vot

5 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

In clasa a 4 a?! :O Eu sunt in a 7 a si chiulesc rar, cand pleaca toata clasa. dar chiar in a 4 a? Pai ce te faci la liceu? Nu mergi decat luni la scoala?

| ServanaAtoni a răspuns:

Nu te mai panica atat.
ati lipsit o zi,vine vacanta,e normal.
atata timp cat nu exagerezi,nu e nimic.
o sa te certe pentru ca ii pasa de viitorul tau, daca nu i-ar pasa nu ti-ar zice nimic.
linisteste-te, nu are ce sa iti faca.

| xAdiinax a răspuns:

In cls a4a chiulesti?straight face
serios...pai asta e trebuie` sa-ti faca ceva si eu am chiulit
jum de clasa a chiulit vinerilaughing
ne-a pus absent fugit si asta e soartawhistling

| delialove a răspuns:

Calmeaza-te in primul rand. Nu te omoara nimeni. Sa nu mai chiulesti de acum in colo. Cere-ti iertare si totul se va rezolva pana la urma. Cand vei creste si iti vei aminti despre aceasta intamplare iti va veni sa razihappy.

| stefanxxx123 a răspuns:

Linisteste-te, zii mamae tale/tatalui tau inainte de a afla de la profesoara si nuuuuuuuuuuuuuuu mai chiuli eu sunt in a6a si n-am chiulut dechit odato si cereti iertare si de la invatatoare ii va mai trece