| Corinacorinutza34 a întrebat:

Hey TPU
Imi place de un baiat de la scoala dar nu stiu daca si el ma place.
Tot imi cere pix chiar daca are si el. La ora de tehno s-a pus langa mine si un coleg o zis la toata clasa ca se da la mine. Un coleg a zis ca sunt prietena lui dar el nu a avut nici o manifestare. Mi-a cerut sa ii dau telefonul ca sa sune pe cineva si atunci cand ma enervam pe el statea cu altele. Se da si la niste prietene si nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa se dea la altele.
Oare credeti ca ma place? Daca nu atunci cum sa il fac sa ma placa? Sfaturi var rog.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul la varsta lui procedeaza ca orice tanar se da la toate poate cu una va face sex, da ce ai vrea casatorie? apropo ce varste aveti?

| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine: cumpara-ti pixuri cat mai diverse si mai scumpe.

| ThugG a răspuns:

Pai..baietilor le plac fetele ''nebune'' in sensul bun. Cele jucause, care iesa in evidenta... fara fite sau ceva de genul. Eu una, asa sunt, si sincer sunt multi baieti care ma plac. Eu ies in evidenta, sunt distractiva, amuzanta...in acelasi timp si desteapta, dar cand trebuie sa fiu serioasa, chiar sunt, incearca sa fii asa, si poate o sa mearga. Aaaa si cand el se da la altele, flirteaza si tu cu altii nu fi bleaga laughing). da-te la altii, sari in spatele lor, si trateaza-l cu indiferenta. laughing Sper sa te ajute :*