| CuteCurly a întrebat:

Imi place foarte mult sa citesc povesti pline cu aventuri. Imi puteti spune niste carti? Gen : Hobbitul. Asta o citesc acum, si imi place foarte tare. So, daca stiti, va rog sa-mi spuneti. Dau funda ♥

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Vraciul-Joseph Delaney.Seria asta e uimitoare:X! Daaar, iti recomand cartile lui Stephan King, sunt geniale.

| CuteCurly explică (pentru AnaBejenaru):

Multumesc mult Anne, imediat ce termin Hobbitul o sa imi iau cartile ce mi le-ai recomandat! ♥

| AnaBejenaru a răspuns (pentru CuteCurly):

>big grin

4 răspunsuri:
| allemyl a răspuns:

Poti incerca Academia Vampirilor, are mai multe parti.Mie una imi place foarte muult happy

| CuteCurly explică (pentru allemyl):

Ok, o sa incerc. Multumesc! happy