| Mihaelaa98 a întrebat:

imi puteti explica urmatorul enunt? :

Un smenar, dupa ce a tras un tun, a intrat in academie

Plz dau funda
si
vot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Selena171987 a răspuns:

Si eu am facut-o la scoala inseamna iti zic sigur mi-a zis diriga:un hot afurat si a intrat la inchisoare

3 răspunsuri:
| FlorinnD a răspuns:

Un smenar=Un om cu cap(destept,smecher)
dupa ce a tras un tun=dupa ce a dat o lovitura(a prins un pont bun, a reusit o afacere buna)
a intrat in academie=sa realizat pe viata(a castigat mult, s-a imbogatit)

Funda?happy

| Selena171987 a răspuns:

Prajiturica te rog frumos sa nu scrii ce zice MDflor nu am nevoie de funda da nu scrie asta sincer eu sunt clasa a8 si acu am facut si eu asata contul este a verisoarei mele.

| Ciur3a a răspuns:

Un smecher dupa ce a dat lovitura a intrat la inchisoare laughing