| Kiduletsss a întrebat:

Imi puteti spune ce sa-i cumpar mamei mele de ziua ei?
P. S S-a nu fie prea scumpwinking
Funditsssaa

Răspuns Câştigător
| StreetDancer a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa ii inramezi o poza cu voi 2. Sau orice alt lucru care ii aduce aminte de tine deoarece degeaba ii cumperi un parfum sau asa ceva pentru ca sigur nu se va bucura atat de tare de el pentru ca acela se va termina intr-o buna zi si o sa il arunce. Ar trebui sa ii cumperi ceva simbolic sau sa ii faci chiar tu ceva! O felicitare de mana de exemplu. Sunt foarte frumoase.

Oricum, ea se va bucura de cadou, indiferent ce va fi. Asa sunt mamele happy

Succes :*

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu e neaparat necesar sa-i cumperi ceva. Ar fi mult mai frumos daca i-ai da ceva facut de tine.

| ImmortalQueen a răspuns:

Parerea mea e sa ii cumperi un parfumwinking

| GumzZz a răspuns:

Ai putea sa ii iei o floare( la ghiveci sau normala depinde) un lantic, o bratara,o rama foto cu o poza cu voi doua,o bluza( daca ii sti marimea bineinteles), o felicitare, ...etc big grin

| Reek54 a răspuns:

O p**a roz din fier cu luminitze!

| USERNAME_9678 a răspuns:

Un vibrator