| LauraScr a întrebat:

Hey, TPU, imi spune-ti si mie un film care v-a placut foarte mult? Gen care va marcat

9 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Depinde ce gen iti place tie.
Eu optez pentru cele romantice. The notebook, i walk to remember, Keith.
SF; the chronicles of narnia iar de groaza the grudge, shelter.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Mie mi-a placut foarte mult filmul: The host. Dragoste, mister, curaj, S.F(dar foarte placut). Sper sa iti placa si tie. Uita-te aici si vei decide tu singura. :) O seara buna!
http://www.youtube.com/watch?v=5x1TZLcMjgA

| LauraScr explică (pentru LittleShyDevil):

Am citit cartea... dar multumesc oricum happy

| LittleShyDevil a răspuns (pentru LauraScr):

Poate este un pic tarziu acum, dar mai este si filmul "Upside Down". :)
http://www.youtube.com/watch?v=XtixqUXid9A

| LauraScr explică (pentru LittleShyDevil):

L-am vazut laughing) tot iti multumesc pentru ajutor big grin

| LittleShyDevil a răspuns (pentru LauraScr):

laughing) Pacat ca nu am ajutat. big grin

| SparkleO a răspuns:

Beautiful Creatures...

| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Orphan.

| RussianRoulette a răspuns:

Sincer, majoritatea mi-au placut, dar daca e unul care m-a marcat intr-adevar este "Taken" sau "Teroare in Paris". Nu de mult timp a aparut si partea a doua, "Taken 2" sau "Teroare in Istanbul". Sunt faine amandoua.