| Sindrex a întrebat:

imi ziceti si mie dc il urasc aproape toti romani pe Justin Biber? big grin

Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

9 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

A, unii sunt gelosi pentru ca a avut un succes mondial, altii sunt doar frustrati, altii nu suporta genu' de muzica pe care-l canta. Eu, personal, sunt indiferent cand vine vorba de Bieber. Adica, bravo lui ca a ajuns unde e ajuns. Am vazut pe youtube acum ceva timp, un videoclip cu el cum impartea cadouri copiilor de la o gradinita.

| Memories a răspuns:

Unii nici nu au idee de ce il urasc.Dar efectul turmei asta face, daca auzi pe unu ca spune ca justin bieber e gay se trezesc toti prostii sa il critice si ca nici lui nu ii place pentru a fi si ei interesanti etc.
P.S Nu ii iau apararea dar mi se pare prostesc sa se ia toata lumea de el chiar daca nu l-au ascultat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il considerati gay pe justin bieber? Are mai multi bani ca voiwinking

| jj95 a răspuns:

Pai din cauza ca prin stiri si alte informatii s-a ajuns la ideea ca este gay, si pe langa asta baietilor nu le place de el pentru ca atrage fetele laughing
parerea mea
bafta

| Kamiichu a răspuns:

De proşti, toţi spun că e gay şi prea feminin. wtf?! Arată bine, cântă bine.ce pnm îi mai interesează dacă e gay sau nu?! Stau ei la curu' lui să vadă ce face? Nu! şi atunci? Dar n-ai ce să le ceri la ăştia ai noştri. Dacă unei fete îi place JB..pff, toţi încep să 'râdă'.în fine, n-ai ce sa le ceri o.O

| SaTaRRaL a răspuns:

Pentru ca un copil are bani, faima, talent, iar ei nu e invidia care domina lumea

| RaspunsuriBune a răspuns:

Pai,in primul rand ca nu doar romanii il urasc, ci toata planeta Pamant.De ce il uraste toata lumea? Pai 80% din haterii lui biberon sunt baietii.Hai sa iti explic de ce : el are multi bani, multe fete ceea ce ii face gelosi pe baieti.Voi insinuati ca biberon ar fi gay pentru ca sunteti gelosi pe el.Asa ca de asta toata planeta il uraste pe biberon! FUNDA?

| maie98 a răspuns:

Din cauza genului de muzica.
Unii cred ca muzica lui ii doar pentru fete

| Ditho a răspuns:

Pai din pricina faimei si pentru ca unele fete sunt morte dupa...dar au fost niste articole socante despre el si de atunci lumii nu ii mai pasa de elwinking