| FloryTrandafir a întrebat:

Intrebare pentru fete dar mai mult pentru baietii. Lamuriti-ma si pe mine va rog cu o chestie care mi se pare exageranta
Deci, nu stiu de ce unii baietii cand isi saruta partenerele trebuie sa le sarute asa intruna din secunda in secunda, minut in minut fara oprire fara a mai lasa omul sa respire, adica asa intruna?straight face
Este ceva normal? sa fii sarutat/a asa intruna pentru ca unii cand te vad asa intruna cand te saruti tot zic"mai lasa ma omul (fata)sa respire, o sugrumi de atata pupat intruna fara oprirethinking aici e si iubirea inclusa pentru ca daca iubesti. insa mi se pare obsesie si exagerant asa intruna sarut sarut sarut, ce parere aveti fetelor dar in special baieti?

4 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Mie imi place distanta intre mine si partener, mai ales in vazul lumii, si mai usor cu romantismele si dulcegariile. Un sarut din cand in cand mai merge, dar prea multe ma plictisesc si pe mine. Buna observatie! Apropo, sunt fata big grin

| FloryTrandafir explică (pentru KaRa23S):

Pe mine ma plictiseste sa fiu sarutata de el si de oricare altul asa intruna si nu din cand in cand si mai ales ma apuca toti nervii straight facesadoricum regeleroman si kara235 va multumesc pentru raspunsuri

| regeleroman a răspuns:

Buna! Eu cred ca atat timp cat fata este de acord si nu are nimic impotriva este ok. Adica sunt si fete care vor sa fie sarutate non-stop, depinde de cat de mare este atractia dintre cei doi, bine ma gandesc acum ca nu te tine asa cu orele. Oricum eu cred ca acest lucru( sarutul repetat) reprezinta intr-o oarecare masura si cat de atras esti de persoana pe care o saruti.

| Ovidiiu a răspuns:

Eu zic ca e o tampenie, am vazut multe cupluri asa, adica, se saruta din min in min, dar de schimbat o vorba... nimic, eu presupun ca mai trebuie sa mai si vorbesti, din punctul meu de vedere, nu doar sa-i astupi gura...