| claude a întrebat:

Hey TPUhappyla intrebarea anterioara v-am cerut sfaturi pentru a-l uita pe fostul pr... ei bine intre tmp cica ne-am impakat. oare am procedat bine? el mi-a zis ca cica cat tmp am fost desp a fost cu o fata. mie sa nu fie in acelasi tmp si cu mine si cu eastraight face

Răspuns Câştigător
| relaxx a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. daca u nu ai incredere in el.nu trebuia sa te bagi iar cu elhappy...

1 răspuns:
| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Nu cred. Parerea mea, daca ar mai fi cu ea, nu ti-ar mai fi spus.