| Brunettha a întrebat:

Hey TPU...st cu un baiat de 3 luni... timp in care am tinut cat de cat la el dar la un moment dat am iesit cu fostul prieten. faza e c el a aflat si a zis ca e ceva normal la varsta mea(15) el avand 21 si ca o sa imi treaca asata ca tot la el ma voi intoarce.
in final m`am desp de el ca asa am simtit dar el tot ma mai cauta sperand sa ma impac, cu el
nu prea l`am crezut ca poate sa tina el la mine(nici acum nu prea cred). in fn m`am impakat cu el si acum am inceput eu sa il iubesc si el nu ma crede, ca cica nu am cum asa peste noapte sa tin la el
intre timp m`au cautat niste amici doar sa ma intrebe cum o mai duc si el s`a suparat crezand ca am e vreo legatura cu ei
acum cica m`a ieratt pentru ultima oara si sa ii demonstrez ca nu mai st cu nimeni

si eu nu prea pot sa imi dau seama cum?

help pls

mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| monstruletz a răspuns:

N-ai avut incredere in el nu l-ai crezut acum nici el pe tine...Increderea se castiga in timp si fa-l sa inteleaga ca mai ai nevoie si de amici sau cel mai bine sa va faceti amici comuni.Stiu e mai greu pentru ca e mai mare ca varsta sau integreazate in grupul lui de prieteni. Fa-i o demonstratie de iubire asta asteapta nu cu vorbele cu faptele. sper ca te-am ajutat SUCCEsSSSS>>>

2 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Dar tu esti sigura de sentimentele lui pentru tine?

| Brunettha explică:

@MoNica

partial da

adica el nu mi-a gresit deloc pana acum, cel putin nu l`am prins cu nimic

si din faptele si gesturile lui asa pare

dar ma tem sa nu fie doar o `vrajeala`

sad