| mikilica a întrebat:

m-am gandit sa-mi iau 2 papagali dar nu stiu de care ma ajutati plzzzz si ce colivie sa le iau si mancare? FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

:* ia-ti 2 perushybig grin colivie mare unde sa aiba 2 cutii de mancare si 2 cu apabig grin poti sa le faci o casuta din carton unde sa stea ei.noaptea.si unde sa faca puibig grin poti sa iei cate 1 leagan pentru fiecare o scarita.un clopotel.si iale 2 bari din alea p care sa stea ei:* ma bucur ca te am ajutat :* funditsA?

3 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Mancarea pentru perusi se numeste MEI.cu sau fara vitamine.iti recomand sa le iei si os de sepie. este foarte bun pentru papagali...si casuta.ia'te dupa km ti-a spus biancutza

| Nicoleta_1732 a răspuns:

Pai eu iti zic sa iei ceva papagali perusi:X! sunt atat de dragutii si o colivie normala e ok incap aman2 si mancare o sa gasesti la orce magazin pentru animale

| Diiaaa_3397 a răspuns:

De ce sa iti ei papagali? happy