| maly00 a întrebat:

Hey tpu..Ma plictisesc de moarte, habar n-am cesa fac...Ma ajutati?

>P.S---

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Filme, seriale, jocuri, messenger, citeste o carte, planuieste o bataie cu bulgari sau o ieseala la un vin fiert...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi ca asta tu nu ai ce sa faci? Altii ar vrea sa aiba timp liber, dar nu au. Fa orice iti place. Asculta muzica, danseaza, canta, picteaza, scrie, iesi la aer, fa curatenie, vizioneaza un film dragut, incearca sa gatesti o prajitura usoara...sunt atatea idei. Trebuie doar sa ai imaginatie. Nu lasa timpul sa treaca aiurea. Bafta!

| treiLEI a răspuns:

Se aproprie Craciunul si zic ca ar trebui sa pregatesti ceva cadouri pentru familie. Daca nu ai bani prea multi, fa ceva simbolic gen: cureti sufrageria in locul mamei tale...sau il astepti pe tata cu masina spalata...

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Du-te la sanius,schii,fa un pazal,joaca carti,table, remi, dormi, uitate la tv, deseneaza