| Inkubus a întrebat:

Daca dau dislike la o poza si apoi cand intra acea persoana dau like din nou.ii apare la notificari acelei persoane ca i-am dat like? puppy dog eyes
Va rog daca puteti sa imi raspundeti repede :**
FUNDITA

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

I apare doar cand ai dat primul like.

Daca dai dislike si dupa like nu o sa-i apara nimic.

O zi placuta iti doresc.

| IloveME a răspuns:

Daca ai dat like si dupa dislike la o poza nu ii apare la notificari, dar ii apare la correo! daca dai din nou like va vedea din nou la notificari si la correo!

| Inkubus explică (pentru IloveME):

Dar correo ce e?

| IloveME a răspuns (pentru Inkubus):

Email

| Inkubus explică (pentru IloveME):

OK mersii mult pentru toate raspunsurile. Scuze daca ti-am dat batai de cap cu intrebarile mele puppy dog eyes laughing.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,apare.
Indiferent de cate ori dai ''dislike'' si apoi dai like din nou, ii apare persoanei respective.