| xoxo_3814 a întrebat:

Hey TPU:*! Mai dati-mi si mie niste statusuri de indiferentaa:p! Fundaa pentru cele mai multe si noi! Iar pentruu` restul` votlove strucklove struck!

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.
#. Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine. N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine!
#.Nu mai vreau sa te aud. :] Nicii pe tine nicii cum minti`.
#.Este locul in care intotdeaunna m`am intorsss ` Tu ma aduci la normal cand simt ca`s intoarsa pe doss.
#. Cand aii pe ciinneeva langa tiinee`nu stii sa apreciieziii` realizeziii ca fara el ti.e greu de`abia dupa ce il pierzi`!
#. Realiiizeziii cat de mult iti lipsesteee acel cineva care zii de ziii itiii zambeaa si in sufletul luii te iubbea chiar daca nu-ti spuneea
#.Ii era greuuu ca te iubbeste sa iti spuna ` ii era greu sa te priveasca in ochiii, sa te ia de mana
#.Ca si tuu tiii la el poate mai mult decat tine el la tine asa ca fa tu primul passs`aiii incredere in mine`
#. zii de ziiii` pass cuuu passs. te gandestiii, ca el te iubeste si tu il iubbestii`

Funditaa plzlove struck
Pa, pa.

| LovxeAngel a răspuns:

Uite cateva big grin
1->Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X
2->Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat
3->Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta
4->zambeste si toata lumea va zambi cu tine, razi si vor crede toti ca te droghezi
5->Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu esti doar personajul, Eu fac tot filmul
6->si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
7->nu prefera frumusetea care este in zadar, ci prefera caracterul care este atat de rar :X
day dreaming
Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?
9->Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
10->Nu mă crezi in stare? Nici o problemă, nu mă cred nici eu! De aia fereşte-te de ziua in care o să prind tupeu!(status asta e preferatu' meu)
11->Ce? Tu o stiai cand plangea cu ursuletu` in mana? Pai uite-o acum pe tocuri la unu` in masina!
12->Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA
13->Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate
14->Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate
15->Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine, nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
16->♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti, nu ai mai avea pentru ce sa lupti, sa speri si sa iubesti
17->♥ Prea dureros,prea repede, prea greu, dar te ridici! Chiar daca timpu` lasa cicatrici ♥
1day dreamingEa cand e suparata, nu te injura. Ea pur si simplu nu se uita la tine, nu iti vorbeste, nu te asculta. Te face sa te simti "zero" in fata ei. Nu te considera. Indiferenta devine cea mai buna prietena a ei. ♥
19->●Zambetul tau e fals ca de obicei. Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata!●
20->
sta cu tine si se gandeste la mine...se uita la tine dar ma vede pe mine...te saruta pe tine si ma simte pe mine, inchide ochi alaturi de tine dar tzeapaaa ma viseaza pe mineeeeee
21->Cu tacerea mea te’am chinuit. Nu te sunn nu fakk nimic oh go on meRitssi sa fii Pedepsiitt.:X La ktt de mult miai gresit
22->Nu ma atinge, nu plange, si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea…
23->Nu ma atinge, nu plange, si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea…