| totElodia a întrebat:

Mi-am facut cont pe www.blogratuit.ro, insa cand ajung la pagina mea nu imi arata unde pot sa dau pentru a incepe sa scriu. Aveti idee unde trebuie sa apas?

1 răspuns:
| Electro622 a răspuns:

Eu am ff multe bloguri pentru ca asta imi place sa fac si ma pricep ff bine imi place sa ofer info si sa ajut lumea :) dc incerci cu www.blogratuit.ro cand poti sa iti faci un cont google si sa intri simplu pe blogger si daca it faci blog iti arata o lista cu blogurile tale care pot fi mai multe si e ff usor sa le accesezi si sa le editezi, eu de curand am facut un blog cu dif subiecte de discutie dar astept parerile altora si vreau idei ......cred k ai putea sa faci si tu asa, mult succes sper ca te-am ajutat, ca sa iti faci cont google trebuie sa accesezi www.google.ro dai in dreapta sus si faci cont si de acolo dp ce iti faci cont intri iar pe google si e o bara sus si dai pe blogger si restul vezi tu :)