| Tudyss a întrebat:

nu stiti cumva daca pe 2 decembrie e liber la scoala? mersi.

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Liceul meu şi celelalte şcoli din licee şi din oraş nu fac. Am recuperat ziua acum două săptămâni. Nu ar trebui să faci nici tu. Cel mai bine ar fi să întrebi un cadru didactic.

4 răspunsuri:
| RaLuX_5234 a răspuns:

E liber! big grin yeee, week-end prelungit smug

| Myr3ll1994 a răspuns:

Pe 2 decembrie nu, doar pe 1.

| 45tibi a răspuns:

Fii smecher chiar daca se fac ore nu te duce i-a o scutire, sau invoieste-te.

| Tudyss explică (pentru 45tibi):

Stai linistit deja m-am gandit la asta, am facut un fel de studiu in clasa si cam 12% ar venilaughingmersi totusi de sfat:d