| MariusDk23 a întrebat:

Hey TPU!

Nu stiu ce are PC'ul meu...
Deci:
Daca imi instalez un joc si daca ies din el sau daca restart sau sting PC-ul numai imi merge si trebuie sa il dezarhiez/instalez din nou.
Plus ca nici nu ma lasa sa intalez niciun fel de antivirus...

Va rogg ajutati-ma!
fundita pentru cine ma ajuta... :d puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MartinLutherKing a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat.Dar nici nu ma lasa sa mai deschid vreun joc sau program. Windowsul tau este compromis.Reinstaleaza windowsul, iti recomand Windows 7 Proffesional sau WindowsXP.Eu am Windows 7 Proffesional.Il gasesti l-a macazine de electronice.Si dupa ce iti pui noul Windows instaleaza antivirusurile :Norton Security(cea mai renumita firma de antivirus) sau Avira sau AVG Antivirus.Sunt cele mai bune.