| FanOfPostMalone a întrebat:

Hey TPU! Nu știu ce sa fac. De cam o săptămâna mi-a captat atenția un băiat de la o clasa alăturată, însă nu știu cum sa fac sa vorbesc cu el. Este extrem de frumos(cel puțin așa îl văd eu), doar ne avem la follow pe Instagram și atât, nu am vorbit niciodată. Ce as putea face? Nici nu vreau sa par disperata sa ii dau eu mesaj

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie doar sa-i zambestid e fiecare data cand il intalnesti.
Restul va face el, daca te place la randul lui.

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Trimite.i, in cel mai rau caz iti zice ca nu te place si creierul tau se va opri din a.l place