| andra_2561 a întrebat:

Hey TPU.nu stiu ce sa fac. dintr-o stupizenie mami si tati s-au certat. s-a intamplat asa:,, eu mi-am luat niste tenisi i-am aratat lu' tati si a inceput sa faca baza i-am dat cu tenisi in cap si mami mi-a luat apararea tati a inceput sa urle, dupa m-a jignit tatia(ce el nu a facut niciodata)el nici palma la mine nu a ridicat-o vreo data.nu stiu ce sa fac.eu plang toto timpul ca asa e firea mea.mami ma cearta ca sa nu mai plang. m-am gandit sa plec o zi de acasa pentru a vedea cum reactioneaza(sa ma duc la rude sau la vreo prietena)

1 răspuns:
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ei nu pleca de acasa incearca sa discuti cu ei! ca pana la urma sunt parinti tai si cred ca sar speria de moarte daca ai fugi de acasabig grin