| heriCafe a întrebat:

Hey, TPUlaughing, nu stiu dc dar am chef sa aud niste povesti cu fantome, dar vreau sa fie din viata voastra sau a unui prieten si sa fie reale, cea mai buna si mia adevarata poveste primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| ioanariri a răspuns:

De craciun, eram doar eu si prietena mea asca la mine, parintii s-au dus pana la bunici... si ne-am hotarat sa ne uitam la un film horror laughing dupa ce s-a terminat filmul, s-a descgis usa (nu cred ca erau fantome, dar dupa un film horror mintea o ia razna) dupa aia am auzit o bubuitura destul de tare laughing am inceput sa tipam, alergam ca descreieratele laughing eu am mers repede dupa o cratitarolling on the floor) am crezut ca vrea cineva sa ne face vreun rau si m-am gandit ca daca intra sa-i dau una cu cratitarolling on the floor)) si ca prin minune totul s-a oprit, dar cand am iesit afara sa ( sa ne uitam la niste artificii ) am observat ca bradul nu mai era, in schimb erau bucatele de globuri impraastiate pe acolo... Nu cred ca e chiar cu fantome, mai mult e funnylaughing ps: nici acum nu am aflat cine ne-a furat bradullaughing (am decis ca acest an sa-l punem in casa pentru a evita un nou furt )

| heriCafe explică (pentru ioanariri):

Funda pentru ca este singurul raspunshappy, pentru amuzament si nu cred ca erau fantome cred ca era un hotrolling on the floor, mrsrolling on the floor))

1 răspuns: