| cRaNs1MoRe a întrebat:

o intrebare urgenta!
Am 1 iepuroaica belgiana care mi-a fatat acum 2h, 3iepurasi dar proasta nu vrea sa-i alapteze tot sta se uita la iei intru-na si parca-i speriata... II alapteaza cand isi da seama ca sunt ai ei sau nu mai ii alapteaza si in cazut nealaptarii as vrea sa stiu daca iepurasii pot fi hraniti cu lapte de vaca?
Multumesc anticipat!:X
funda aluia mai desteptu

2 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna.Nu am prea multe cunostinte in domeniul dat. laughing Dar de ce nu incerci sa-i dai la alta iepuroaica? Asta in cazul in care ai alta care a fatat recent...Cu lapte de vaca, cam nu stiu. thinking Dar poti incerca.
Apropo, e pentru prima data cand fata, e tinara?

| cRaNs1MoRe explică (pentru val31989):

Nu stiu dar cred ca nu e prima data cand fata pentru ca am cumparato acum 1luna