| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care vine cam asa:
Nu mai am cum sa ma distrez, nici singur, nici cu prietenii; am 14 ani, si pana acum am facut cam tot ce se putea in Oradea, m-am distrat de nebunie pana in primavara asta, am facut toate prostiile cu prietenii, am experimentat cam tot ce s-ar gandi un adolescent sa faca... si acum stau in casa, si am ajuns din cauza plictiselii sa fac TEME VINEREA, ceea ce mi-am propus sa nu fac niciodata, din clasa 1.
Daca imi ziceti sa ies afara cu prietenii, asta fac de cand ma stiu, si chiar AM FACUT DE TOATE, deja a devenit plictisitor, ca si un fel de 'deja-vu', cand iesi afara si ai de gand sa faci ceva cu prietenii, isi vine in minte: 'ahh, am mai facut asta de multe ori, nu mai am chef sa... 'de exemplu parkour prin oras.
Ce pot face? Ceva idei de lucruri chiar noi si originale de facut?

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Bună!

Cunoaşte alte persoane, fă-ţi şi alţi prieteni, mai diferiţi. happy
Baftă!