| peachglow a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun vrea sa si faca majoratul si nu are un buget prea mare.Ar vrea sa faca acasa dar fac amenajari acum si nu merge. Aveti idee unde am putea gasi un spatiu de inchiriat sau ceva in care sa tina un mic party? Multumesc mult!:*

4 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Pai in ce oras stai ca depinde de oras si de local, poti sa iei un mic bar cu prietenii sau un local ceva.

| peachglow explică (pentru Comunity):

Bucuresti

| Comunity a răspuns (pentru peachglow):

Cateva sute de euro tot te ajunge

| peachglow explică (pentru Comunity):

Tocmai ideea ar fi daca am putea inchiria un apartament sau ceva nu un local cu dj si chestiii ca il costa mult.