| Annaa_4696 a întrebat:

Hey TPU!

Sa zic asa. As vrea sa scriu o carte, si nu stiu ce titlu sa ii pun si despre ce sa fie vorba. Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Andruska_4790 a răspuns:

Poti sa scrii ceva de genu.despre intamplarile din viata ta.ce necazuri ai avut ce fericiri.pe cine ai iubit.pep cine nu ai iubit.despre prietenie.etc.sunt atatea subiecte despere care sa scriihappy spor la lucruhappy

1 răspuns:
| noName31020 a răspuns:

Buna! Te-as putea ajuta cu cateva idei cartea sa se numeasca''Aventurile lui Stephne'' fievorba despre un copil care se naste si creste intr-o familie saraca la marginea unui oras numit ''Trigoon''care a calatorit si la varsta de 26 de ani s-a casatorit si a trait intr-o familie mare si pe sotie o chema Verona si amandoi au facut un copil pe nume Fiona(fetita)...mai apoi la varsta de 79 de ani sotia sa a murit si Fiona nu stia (bla bla blaaaaa)Nu stiu faci tu mai departe Funda?