| PerfectLife a întrebat:

Hey,TPU! Sambata este ziua de nastere a unei colege si nu stiu ce cadou sa ii iau.Imi puteti da cateva idei? Mentionez ca are 16 ani, ii place albastrul si e fan TVD. Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Saptamana trecuta am fost la ziua unei prietene care are tot 16 ani si i-am cumparat o bratara de argint. E un cadou frumos si simbolic. Sper sa fie o sugestie buna pentru tine. Funda?

7 răspunsuri:
| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Poti sa i iei un lantisor care sa aiba o stea albastra eu am avut unu superb sau ceva ce i place o poza cu tvd si ea modificata ca un tablou sau poza simpla in special ca are o bratara cu 16 scris in albastru daca cauti pe net sau la diferite magazine poate gasesti

| kesha a răspuns:

Poti sa ii iei o geanta(culoarea albasta) si o bratara din scoici marine. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?happy

| IceAntonia1995 a răspuns:

Un prfum sau poti lua o poza cu voi 2 si sa o pui in rama big grin funda?happy

| AliinaM a răspuns:

Poti sa ii iei o bluza. niste pantaloni sau. farduri sper ca te-am ajutat funda?big grin

| PerfectLife explică (pentru AliinaM):

Nu ma pricep la haine...si se poate sa ii iau ceva ce nu o sa ii placa sau nu o sa ii vina.Ms oricum big grin

| AliinaM a răspuns (pentru PerfectLife):

Atunci poti sa ii iei un parfum.

| AliinaM a răspuns:

Poti sa ii iei o bluza sau niste pantalonii orii fardurii. happy sper ca am fost de ajutor funda?big grin