| TnCristinaa a întrebat:

Stateam pe ask si am primit o intrebare,, dai procente?" si am acceptat, iar mai multi au dat like acolo
Un baiat(mi se pare cam narcisist) caruia i-am dat 60% frumos/a mi-a spus,, Daca tu-mi dai mie 60% tu cat ai merita? -100 "Am zis eu undeva ca sunt eu miss nu stiu ce..eu am vrut sa fiu de treaba cu toti, dar ei..in fine ..acum ma simt prost ...credeti ca gresesc eu?

4 răspunsuri:
| baf a răspuns:

Nu.ce sa gresesti..se oftica si baiatul.i-a zis cineva ca nu e perfectlaughing

| claudia511 a răspuns:

Nu, din punctul meu de vedere e perfect ok.

| byabubu a răspuns:

Daca el e fraier nu trebuie sa suferi si tu!

| AndreeaW123 a răspuns:

Nu, lol.Ai dreptul la opinie, nu lasa comunistii sa iti impuna ce sa crezi.