| Gabriel1233711 a întrebat:

stiu... e ciudat... dar fara sa vreau, am ajuns "popular"... nu stiu cum, poate ca sunt calm si de treaba... dar vinerea asta, 2 amici (ei 2 sunt certati) se certau cu care sa stau mai mult... si nu-mi place...un coleg nu mai vorbestee cu mine pe motivul:
Lui ii place de o fata si fata aia mi-a zis ca ma place... si eu i-am zis ca ma mai gandesc... si colegul meu nu ma mai baga in seama ca de ce nu am zis direct"NU", ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă se ceartă 2 doi prieteni pentru ceva al tău, eu zic să-i ignori. Vorbesc super-serios, eu asta fac laughing

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Lauda-ma gura, ca ti-oi da friptura!
O mare reusita ar fi daca i-ai impaca pe cei doi si ati fi toti trei prieteni. Cit despre fete... cred ca e prea devreme.

| Gabriel1233711 explică:

Asta e si ideea...