| Gabriel1233711 a întrebat:

Funda! Hey TPU, stiu... e ciudat... dar fara sa vreau, am ajuns "popular"... nu stiu cum, poate ca sunt calm si de treaba... dar vinerea asta, 2 amici (ei 2 sunt certati) se certau cu care sa stau mai mult... si nu-mi place...un coleg nu mai vorbestee cu mine pe motivul: lui ii place de o fata si fata aia mi-a zis ca ma place... si eu i-am zis ca ma mai gandesc... si colegul meu nu ma mai baga in seama ca de ce nu am zis direct"NU", ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Enertx a răspuns:

Oh god, ok de ce ar trebui sa iti pese adica ffs? voi nu stiti sa fiti indiferenti? Evident ca nu stiti pentru ca voi vreti atentie. Sfat personal: Nu-i mai baga in seama fa-ti prieteni cu cap si ar trebui sa te doara fix in **** de cine nu ii convine. Asta e deja penibil ala sa se supere ca i-ai dat raspunu ala fetei wtf, ala care e mai bun merita.