| COOLboY a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a la un liceu cu predare in limba germana materna si trebuie sa ma decid la ce sectie sa ma duc. Vreau la real. In scoala mea Mate-Info are regim de predare ca in Germania, mai exact absolventii dau bac-ul german, nu roman. Cei de la SN dau bacul roman. Si nu stiu unde sa ma duc? Sunt destul de bun la mate, am 10, dar nu sunt olimpic (nu am participat). Voi ce mi-ati sugera?

Ps: scuze daca categoria e gresita

1 răspuns:
| LaFIX a răspuns:

Eu zic sa te duci unde crezi că ți-ar plăcea, oricum in general nu e așa complicat unde mergi, doar sa mergi!