| dyana0123 a întrebat:

sunt fata am 13 ani jumate si nu stiu ce exercitii sa fac pentru burta. o am bare in jurul buricului si e putin lasata. vreau niste exercitii ca sa o fac plata dar fara patratele am facut niste abdomene dar incep sa mi se faca patratele si nu vreau help plzz si repede

Răspuns Câştigător
| jafarmatinsuflet a răspuns:

Evita sa mananci gras, mananca des, dar foarte putin si fa cat mai mult sport, e cheia succesului...

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mananca mai putin si alearga big grin.

| NatureSelf a răspuns:

Daca nu vrei patratele, fa genoflectiuni, si cu mainile intinse drept in fata. Pe mine m-a ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada1811 a răspuns:

Eu mananc biscuiti cu ceai fara zahar, fructe, legume...si compod de mere cu putin zahar de brun.alerg la stadion dar numai in trening de fas(transpiri mai repede si slabesti mai repede), 50 de abdomene pe zi si genoflexiuni.trebuie sa ai un pic de rambare, burta se da cel mai greu jos! funda?

| Mada1811 a răspuns:

Eu mananc biscuiti cu ceai fara zahar, fructe, legume...si compod de mere cu putin zahar de brun.alerg la stadion dar numai in trening de fas(transpiri mai repede si slabesti mai repede), 50 de abdomene pe zi si genoflexiuni.trebuie sa ai un pic de rabdare, burta se da cel mai greu jos! funda?