| SnYcK3rS a întrebat:

sunt foarte dezamagit...

Timp de 1 luna(30 de zile) am facut cate 200 de abdomene dimineata si 200 de abdomene seara, in serii de cate 20, 30, 40, 50, o saptamana era seria de 20, dupa aia saptamana viitoare 30 si tot asa...

Am fost atent la ce am mancat, am consumat doar de 2 ori cartofi pai si in rest niciun fel de prajeala, am mancat legume, fructe, carne pe gratar

Rezultatul este un DEZASZTRU TOTAL, ma refer ca atunci cand ma incordez nu se vede nimic, macar un rezultat micut putea sa apara si aveam satisfactie si continuam

Voi ce ma sfatuiti? Cum ar trebui sa fac abdomenele? NU ma duc la sala pentru ca nu'mi place(am foat 1 luna)

Ce ar trebui sa mai fac? Cum ar trebui sa fac?

Vreau ceva care sa'mi dea un rezultat micut intr'un timp relativ scurt ca sa lucrez din ce in ce mai intes(Sunt baiat vreau patratzele)

FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna. poate o sa observi peste inca o luna. nu totul dispare asa de repede.Fa abdomene zilnic cate 10 minute. flotari.genoflexiuni exercitii din astea si o sa tina; Uite niste exercitii pentru abdomen:
http://www.askmen.ro/4_Exercitii_pentru_muschii_abdominali-a4365.html
http://www.sfatulmedicului.ro/......inale_1567
http://www.universpa.com/......omenului/; Daca vrei un abdomen puternic si cu multe patratele ai mult de munca dar o sa reusesti. Nu ai nevoie de aparate sau de sala de fitness, te poti rezolva singur acasa intrand pe linkul care o ti-l dau eu si o sa faci exact cum face ala in acelasi timp. Daca te mai strufoci si tu putin sa te mai bagi la o alergare pe seara inainte sa intrii in casa e bine primita. http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE multa bafta

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa stii ca rezultatele apar mai greu la unele persoane!
. continua fiindca la un moment dat o sa apara si rezultatele!
...de asemenea abdomenele obisnuite nu ajuta prea mult!
...stai pe marginea patului, roaga pe cineva sa te tina de picioare, si fa abdomene pana jos (la podea )!

| Kittynika a răspuns:

O sa apara rezultatele abia dupa cateva luni, dar ar fi foarte bine sa-ti pastrezi entuziasmul.
Si inca ceva dupa o luna doua organismul se obisnuieste cu efortul si de aceea nu is rezultate.Creste tot timpul nr exercitiilor si fa si alte exercitii pentru abdomen nu doar abdomene simple.Gasesty pe net sute de exercitii pentru abdomen.
Schimba constant exercitiile sa faci mereu ceva nou si sa cresty gradat efortul.
Succes!