| ElHombre2000 a întrebat:

Hey tpu.Sunt in clasa a VIII-a (o termin) si la anul dau la liceu... Voua cum vi s-au parut anii de liceu?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cei mai frumoşi ani din viaţă! Ai să vezi, şi mai vorbim peste 4 ani!

| dianna92 a răspuns:

Eu am terminat anul asta, urmeaza sa dau Bac-ul. Personal, liceul mi s-a parut extrem de usor. Daca dai la un profil de care esti interesat(a), nu vei intampina mari probleme. In primul an pana te acomodezi si iti cunosti colegii, ti se va parea mai greu. Dar e foarte fain dupa aia si daca te tii de carte, o sa te simti bine la scoala.