| AdytzuBV a întrebat:

Anul accesta o sa termin clasa a-VIII-a si nu m-am hotarat la ce liceu mi-ar place sa merg.Mie personal de mic m-au pasionat istoria, geografia si desenul.Nu stiu ce fel de liceu ar fi bun pentru mine,ceva unde sa se predea mai multa istorie, geografie, arte...Mediile mele au fost in toti anii de gimnaziala peste 7(in clasa a-VII-a am avut o medie generala peste 8, 50)... Locuiesc in Brasov!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 熊Panda熊 a răspuns:

Te poti duce la profil stiinte sociale, daca vrei. Acolo faci multa istorie, geografie si stiinte sociale (psihologie, filozofie, etc.). Sau daca te impaci bine si cu romana si limbile straine poti merge si la filologie.

| AdytzuBV explică (pentru 熊Panda熊):

Multumesc mult! happy :*

1 răspuns: