| Qwerrt a întrebat:

Hey, TPU! Sunt o absolventa a unui liceu și curând am cursul festiv. Nu am luat acel pachet ce conținea albumul foto, toca, roba, eșarfa și diploma, din mai multe motive. Dacă nu am plătit, mai primesc vreo diploma la cursul festiv sau ma duc degeaba?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca vei primi, odata ce toate diplomele vor fi distribuite atunci, deodata. Du-te cum iti permiti tu sa te imbraci, dar sa fie curat si decent (nu sexi, nu transparent, nu blugi si nici tenisi).