| anonim_4396 a întrebat:

tigarile kent alb (white) sunt bune pentru incepatori? sau alt cv pentru incepatori ce recomandati? aia care nu fumeaza sa nu dea raspunsuri de genu " lasa-te "...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Ramai la Kent 1, eu cu ala am inceput, e slab. dupa ce m-am mai invatat si am avansat trebuia sa fumez 2-3 kent white una dupa alta ca sa ma satur laughing e foarte bun pentru incepatori, recomand!

1 răspuns:
| TenebrisAnima a răspuns:

Incearca Dunhill Alb, au mai bine făcut filtrul şi tutunul in acelaşi timp, părerea mea. Dar şi Kent pot fii o experienţă la inceput, găşeşti proprile gusturi şi propriul rafinament când vine vorba de ţigări.