| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! tigarile kent white(alb) e acelasi kent 1? straight face

Ati fumat cineva kent click? cum vi se pare?

FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Kent click il poti face mentolat sau il poti fuma "obisnuit" adica cu gust normal... daca preferi tigarile mentolate eu iti recomand Marlboro Blue Ice, eu cu astea m-am invatat acum si numai pot sa fumez de celelalte, mi se par oribile tongue

| extremeeeee a răspuns (pentru TwiXXXie):

Cit costa un paket de Marlboro Blue Ice?

| TwiXXXie a răspuns (pentru extremeeeee):

13,5 lei (135 de mii)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am fumat dar sincer nu mi se par asa interesante

| Purgatoriu a răspuns:

Ma doare gatul de la kent clicklaughing deci nu, nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar e de anul trecut pe piata produsul! nu-i mare scofala, are o capsula usor mentolata care iti lasa un gust racoritor.
Poti succeda gustul rupand capsula aceea mentolata din partea superioara a filtrului.

| Flaviucu a răspuns:

Kent click e exact ca si Kent 8 doar ca pe cel click il poti face mentolat. Nu e mare diferenta la gust.