| Kriss96 a întrebat:

Azi un coleg mi-a luat telefonul si incercand sa descopere modelul de deblocare mi l-a blocat de tot. Acum imi cere username-ul si parola de la contul google. Problema este ca nu-mi accepta parola deloc! Dar aceasta este corecta! M-am conectat de pe laptop cu acelasi username si aceeasi parola si mi-a mers.Am schimbat chiar si parola si pe telefon tot nu mi-o accepta.Ce pot face? Ma duc chiar si la Vodafone daca trebuie. Numai sa stiu ca o sa-mi recuperez telefonul.Am nevoie urgent!
Funda+ vot!

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Bro trebuie sa te duci la un reparator de telefoane.
1. Il pui pe amicu ala altau sa iti plateasca pentru ca ti-a blocat telefonul
2. Ai grija ca tipu la care te duci sa nu fure piese
Simplu nu?

| Kriss96 explică (pentru alin_9439):

Am fost la Vodafone si nu a trebuit sa platesc nimic pana la urma. Dar am pierdut toate pozele sad Mi-a facut hard reset.

| Elektro a răspuns (pentru Kriss96):

Puteai rezolva si fara hard reset...

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu merge pe telefon sa te conectezi pe contul google pentru ca acel cont nu a fost facut de pe telefon.Zi-mi ce telefon ai si iti zic eu cum il poti face singur si foarte usor

Răspuns utilizator avertizat