| dienisor a întrebat:

Am un frate care in noiembrie face 18 ani si isi serbeaza majoratul.
Chestia cu care as vrea sa ma ajutati este ca tot caut un cadou perfect pentru el si nu gasesc.
Are ceas de mana, ceas de perete-sigur nu-i trebuie desi are...
Are un telefon performant.
Are atv.
Are portofel.
Si eu nu stiu ce sa-i iau. Are cam tot ce-i trebuie. Vreau sa ma incadrez in suma de 200 de lei noi.
Va rog, orice propunere e buna.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Devyd a răspuns:

Pai ca sa stii ce sa ii cumperi, trebuie sa stii ce ii place.
Cumpara-i un parfum deosebit, o sticla de vin sau ceva, brata sau si un lant de exemplu.