| ClauditzaThaClau a întrebat:

Hey tPU... Vreau sa ma vopsesc.ce marca de vopsea imi recomandati? m-am facut acum 2 sapt cu nuantator roscata, insa nu prea a prins aproape deloc i am folosit chiar 2 plicuri ...probabil ca trebuia sa iau rosu pentra a iesii roscata.Ma pot vopsii daca am fost facuta de curand cu nuantator? Pentru a iesi o culoare mai frumoasa.se foloseste decolorant?

Răspuns Câştigător
| bella19 a răspuns:

Garnier.Eu zic ca e foarte buna:*.Si eu m-am facut o data cu nuantator dar la mine chiar nu a prins deloc.Si daca esti bruneta si vrei sa te faci roscata parerea mea e sa te faci cu decolorant dar daca esti blonda sau o nuanta deschisa atunci nu trebuie.

| ClauditzaThaClau explică (pentru bella19):

Mmm cam bruneta sunt.sI decolorant de care?

| bella19 a răspuns (pentru ClauditzaThaClau):

Multumesc pentru fundita:*. Decolorant nu prea stiu de care.Mi-am facut o data suvite roscate(si eu sunt tot bruneta)dar m.am dus la coafor si acolo au folosit coafezele nuantatorul lor.Dar nu cred ca are foarte multa importanta nuantatorul:*.