| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mentionez intai ca am 14ani(fac 15, stiu ca in intrebarea care o pun conteaza varsta) si vreau sa va intreb:
Daca mananc zic eu, putin, adica:
De dimineaza: nessul, si aproximativ 1-2 sandwich-uri.
Pranz:un iaurt si 2/3 fructe,poate si un pirpt de pui la gratar sau altceva.
Cina:Aici depinde ce gateste mama,daca imi convine mananc, daca nu revin la iaurt deoarece stiu ca nu ingrasa.
Am terminat cu alimentatia, trecem la exercitii:
Daca in fiecare seara fac urmatoarele exercitii:
Stau pe spate si fac 30 de ridicari cu gantera de 10 kg pe fiecare mana.
Abdomene:tot vreo 30 sau mai multe.
Stau pe spate, mainile drepte indreptate spre picioare si aduc gantera de la picioare spre piept si tot asa, tot 30.
Stau aplecat si faci tot 30 de ridicari pe fiecare mana.
Alergat nu mai pun ca nu alerg cine stie ce mult dar fac multa miscare afara.
Cu toate cele de mai sus cate kg si in cat timp reusesc sa slabesc? Din cauza varstei pare ca am mai slabit deoarece m-am inaltat,nu sunt prea gras,dupa mine zic ca arat bine, am o forta incredibil zic eu deoarece la scoala mi se spune ca fac imposibilul posibil cand ridic vre un coleg nu stiu cum.
Dar mie imi place de o fara, si ei de mine dar momentan nu sunt cu ea.Mi-a spus prietena ei ca ar vrea sa mai slabesc, asa ca as face orice pentru ea.Am mai slabit eu dar daca vrea fizic de culturist, fizic de culturist ii dau.Stiu ca e lunga intrebarea, asa ca apreciez foarte mult orice raspuns care m-ar ajuta!

Răspuns Câştigător
| ReDJoKeR a răspuns:

Pustiu.din cate ai zis uh aici...chiar faci sport si iti place..si daca intr-adevar iti place fata intreab-o nene..ca nu prieteni iti spun ce spune ea ei pot minti mult si bn..asa ca ia-ti inmia`n dinti si du-te si intreab-o.happyhai Peace si bafta.