| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi ascund jurnalul da nu stiu undesad Om camera mea nu este aproape deloc mobila doar 2 birouri o canapea si vreo 2 dulapuri da unu e pus pe peretesad Deci nu prea am unde sa mi-l ascund.Ar mai fi o idee sa-mi iau una din cutiile alea din metal cu lacat( nu prea ma incanta ideea unui jurnal cu lacat pana la urma unu doi poti sa rupi cartonul) da am gasit numai cu 40 de lei daca ati putea macar sa gasiti ceva mai ieftinhappy Aaa si un site cu jurnale handmadehappy

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Ascunde-l în spatele cărților, sub canapea, sub salteaua de la canapea, după un dulap.

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru Rayyy):

Nu nu se poate nicicumsad alte idei? sau siteuri de unde pot lua chestii in care sa-l ascund?

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

De ca nu-ti faci un jurnal pe calculator si parolezi folder-ul.

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

Pentru ca e mult mai fain asahappy Ma simt eu mai bine.