| Danutza69 a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes Vreau si eu o prezentare power point a unui hotel din Romania si nu gasesc pe net si nici nu reusesc sa descarc power point.Va rog frumos sa ma ajutati URGENT!:O3 Cine poate sa ma ajute cu informatii suplimentare sa-mi lase id-ul pe privat happy

2 răspunsuri:
| Bianca_9027 a răspuns:

Hei.Danutza69.Pai ai putea sa dai la google ->Mai multe->Docs.si iti alegi de acolo prezentare, tabel, sau ce vrei tu.happy Sper ca ti-am fost de ajutor! Bye -Bye

| Andrei11_6910 a răspuns:

Andrei_tomsa da-mi add daca mai ai nevoie de ajutor cu power point