| amdr001 a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce faceti voi cand vine vorba de panarama la scoala? eu de exemplu stau in a 3a banca de pe randu din spate si mai sunt 2 banci in spate unde stau numai baieti si ne distram mult de tot in ore si in pauze nu mai spun... laughing
suntem "grupu vesel" din spate... comentam la profe (dar nu chiar urat ca pana si ele rad), cand predau, ne oprim pur din scris, ne ridicam singuri in picioare sa ne intindem... de oboseala. laughing si multe alte chesti, iar astea care le'am prezentat, sunt niste chestii minore!
apropo, acum am terminat clasa a 7a! nici un punct scazut la purtare, profii totusi ne adora asa cum suntem laughing) mai ales ca mai luam si note mari!winking
deci... voi ce faceti la scoala, pe langa invatat, scris, ascultat, etc.?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Nimic atceva. Bine ca am terminat cu scoala.