| gabrielaasamy a întrebat:

HEY TPU. Vreau si eu sa stiu dc baietii rai adica golanii de la coltul blocului prefera fetele cuminti?

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca fac din ele ce vor, pentru ca raul mereu are atractie spre bine. Pentru ca fetele cuminti nu ii manipuleaza, nu le fac capu calendar daca umbla cu o alta fata.

| sublime89 a răspuns:

Nu asta e problema, ci faptul ca acele asa zise "fete cuminti" ii prefera pe ei.

| andrei1237 a răspuns:

Da este foarte adevarat, deoarece ele cum sunt naive pot fi atrase usor de golani!

| MDenisee a răspuns:

S-au saturat de curve laughing)

| casian_6565 a răspuns:

baietii rai le manipuleaza usor pe fetele cuminti, sunt mai dragute decat restul fetelor etc.